Строительные компании

Фото Фінансова компанія «Житло-інвест»
"Фінансова компанія «Житло-інвест»"
Адрес: м. Київ, ст. М "Золоті Ворота", вул. Володимирська,42.
Телефон: 279-57-16, 279-63-10
E-mail: admin@zhitlo-invest.kiev.ua
Сайт: http://zhitlo-invest.kiev.ua
Специализация: Основним видом діяльності Фінансової компанії є надання фінансових послуг по залученню фінансових активів фізичних та юридичних осіб для фінансування об’єктів будівництва: житлових будинків, нежитлових приміщень соціального призначення, блоків побутового обслуговування та автопаркінгів. З метою забезпечення більшої доступності нового якісного житла для населення, Фінансовою компанією укладено договори про співпрацю з банківськими установами щодо кредитування фізичних та юридичних осіб на придбання об’єктів нерухомості. Це такі банки як: АКБ «Укрсоцбанк», ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», ВАТ «Ощадбанк» та АКБ «Ерсте Банк». Придбати житло в компанії можливо за більш надійною і прозорою схемою, яка сьогодні існує на ринку – це участь інвесторів у Фонді фінансування будівництва. За період роботи Фінансовою компанією створено 56 Фондів фінансування будівництва. Перспективним напрямком роботи Фінансової компанії є вдосконалення системи залучення коштів на будівництво не тільки у місті Києві, а й за його межами. Вже створені та функціонують Фонди фінансування будівництва житлових будинків у м. Борисполі Київської області (вул. Маяковського, буд. №46 (І-черга), буд. №2 (ІІ-черга), також в с. Петрівське буд. №2 (6- черга) по вул. Красного Пахаря, 2-в Києво-Святошинського району Київської області. На даний час Фінансова компанія співпрацює з шістьма забудовниками. Наш головний забудовник – Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ». Також серед наших партнерів – Закрите акціонерне товариство «Будівельна компанія «Укренергобуд», Товариство з обмеженою відповідальністю «КЖБК», спільне українсько-чеське підприємство з іноземними інвестиціями «Інекон-сервіс», Товариство з обмеженою відповідальністю «Екобуд» та СТ «Iнбуд». Наше підприємство відкрито до співпраці з іншими забудовниками в м. Києві та за його межами. Щодня ми доводимо – ми працюємо як надійний добросовісний партнер.
Страницы: 1 | 2

Недвижимость новостройки


    Все строительные компании работающие в Киеве и области размещены в каталоге «Новострой».


    Каталог строительных компаний будет полезен людям, работающим на первичном рынке недвижимости, а также инвесторам, желающим приобрести квартиры в новостройках. В каталоге Вы найдете подробную информацию о строительной компании, ее сданных и строящихся объектах в Киеве, также представлены новостройки области.


    Приобретая новостройки от застройщика Вам необходимо увидеть фотографии домов, планировку расположения квартир на этаже, цены, информацию о сроках сдачи объекта. Все это предусмотрено разделом. Продажа новостроек ведется непосредственно отделом реализации строительной фирмы исключая посредников.


    Удобный интерфейс и исчерпывающая информация помогут Вам сэкономить время и сделать правильный выбор покупая новые квартиры.


Желаем Вам легких сделок! Портал «Лига Риэлти».