"КОВАЛЬСЬКА"


Фото КОВАЛЬСЬКА
Адрес: 01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, 7
Телефон: тел./факс: (044) 531-43-92
E-mail: invest@kovalska.com.ua
Сайт: http://build.kovalska.com
Специализация: Промислово-будівельна група «Ковальська» – це низка потужних підприємств у різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний обсяг робіт: від видобування сировини і виготовлення будівельних матеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення. На ринку широко представлена продукція групи: високоякісні бетонні суміші торгової марки «Бетон від Ковальської», сучасна тротуарна плитка ТМ «Авеню», сухі будівельні суміші ТМ «Siltek» і ТМ «Мікс+», повний асортимент залізобетонних виробів, елементи збірних ЗБ конструкцій, бетонні будівельні блоки. Понад 70% житлових та культурних об’єктів столиці будується із застосуванням продукції ПБГ «Ковальська».
З 2002 р. будівельний підрозділ ПБГ «Ковальська» входить до десятки найбільших забудовників м. Києва і є представником нового покоління будівельних компаній повного циклу, здатним до розробки та втілення у життя проектів будь-якого призначення та рівня складності. В своїй роботі будівельний підрозділ ПБГ «Ковальська» застосувує найсучасніші технології будівництва, спеціальну будівельну техніку та високоякісні матеріали.
Види основних робіт з будівництва, монтажу й здачі в експлуатацію об'єктів: Монолітні потоки (до 5 потоків); Оздоблювальна ділянка (усі види опоряджувальних робіт); Сантехнічні роботи; Монтаж насосних і теплових пунктів; Електромонтажна ділянка; Димове розведення; Димове видалення; Каналізація, водопровід, зливові водостоки.