"Моя Фортеця"


Фото Моя Фортеця
Адрес: 02105, м. Київ, пр. Гагарiна, 23, офiс 811
Телефон: +38 (044) 592-00-68, +38 (044) 222 91 91
E-mail: info@4stiny.com.ua
Сайт: http://4stiny.com.ua
Специализация: Основний напрямок діяльності компанії «Моя Фортеця» - це надання консалтингових послуг, які пов’язані з інвестуванням у нерухомість, а також консультаційно-інформаційні послуги при виборі об’єкту нерухомості на вторинному ринку.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо наступні послуги:
інвестиційний консалтинг при купівлі чи продажу об’єктів комерційної та житлової нерухомості;
залучення коштів для фінансування об’єктів, що будуються;
продаж та купівля квартир в новобудовах міста Києва, Київської області, інших регіонів України;
повний комплекс послуг на вторинному ринку: продаж, купівля та оренда квартир, будинків, земельних ділянок, консультації та юридичне супроводження договорів.


Наша компанія створювалась з метою забезпечення кожної родини в сучасному житлі європейського стандарту, яке на даний момент може забезпечити український забудовник.

Наші партнери – девелопери, забудовники та інвестори – довіряють нам свої проекти. Вони впевнені в тому, що спеціалісти ТОВ «Моя Фортеця» знайдуть найкращі рішення для успішної реалізації їх задумів, і тому не витрачають часу та зусиль на непрофільні для себе галузі.

«Моя Фортеця» - це оперативність, інформативність, ефективна кадрова політика, прогресивність ідей ведення бізнесу в сфері нерухомості, перспективні стратегії на даному ринку і, звичайно, незмінно якісний, індивідуальний підхід при роботі з клієнтами.